Analyzátory

Procesní analyzátory pro měření koncentrace kyslíku, zákalu a barvy i v prostředí s nebezpečím výbuchu, detektory oleje na vodní hladině.

Analyzátory barvy a zákalu

Procesní fotometry využívající pro měření interakci procesního média se světlem. Robustní stavebnicová konstrukce pro in-line připojení do potrubí. Vysoce přesná analýza barvy a zákalu v reálném čase.

Analyzátory koncentrace kyslíku

Přenosné a kontinuální analyzátory rozpuštěného nebo plynného kyslíku. Měření koncentrace kyslíku polarografickým nebo luminiscenčním senzorem.

Detektory zákalu a přítomnosti ropných látek

Detektor přítomnosti ropných látek na vodní hladině umožňující nepřetržitou kontrolu čistoty technologické vody, kontrolu přítomnosti ropných látek na výstupu vody do recipientů, řízení procesu odmašťování zaolejované vody. Kontinuální provozní akustický zákaloměr vhodný pro měření koncentrace cizorodých částic v kapalinách i za nejnáročnějších podmínek, pracující na principu emise a reflexe ultrazvuku. Instalace do potrubí nebo do tanku. Možnost Ex provedení.

Procesní viskozimetry

Torzně oscilační procesní viskozimetry pro měření dynamické a kinematické viskozity. Senzor nemá žádné pohyblivé části - minimální nároky na údržbu. možnost instalace do potrubí, reaktoru, průtočné komůrky i v prostředí s nebezpečím výbuchu. Materiálové provedení - nerez ocel, Hastelloy, PTFE opláštění.© 2020, DENWEL, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑